DISCOnnect cast

Del
 

Manage series 2526307
Av DISCOnnect cast oppdaget av Player FM og vårt samfunn — opphavsrett er eid av utgiveren, ikke Plaer FM, og lyd streames direkte fra deres servere. Trykk på Abonner knappen for å spore oppdateringer i Player FM, eller lim inn feed URLen til andre podcast apper.
D I S C O • P O D C A S T • C A S T • F A M I L Y ... devoted to the wide field of disco, house and good-time music. We promote music and parties to celebrate lust for life, love and friendship, and simply connect over feel-good music. ❤ Disco / NuDisco / House / Funk / 80s / Italo / Wave / Balearic M E M B E R S : ❤ sinamin @sinamin_sound ❤ Bert Radscho @radscho ❤ Ronald KOON @ronaldkoon Showcases ============== tba (See you when the clubs open!) ✔ past venues in 2019 // Klunkerkranich (B), Cassiopeia (B), Fabrique (HH), Sektor E (DD), Groovestation (DD), objekt klein a (DD), Pumpenhaus (DD), Ostpol (DD), Koralle (DD), Zille (DD), Mit Dir Festival, Feel Festival, Saloppe (DD) PODCASTS 2022 ============== ⇥ #45 Julita Just (@julita-just) PODCASTS 2021 ============== #44 Kuba&Fry (@kuba-fry-1) #43 Don Trakos (@trakos) #42 DJ DVB (@dario-de-la-rosa) #41 YESCA (@y-e-s-c-a) #40 Sana Fujimura (@howmuchadollarcost) #39 Jana Falcon (@jana-falcon) #38 Andy Buchan (@andy-buchan-0) #37 Maltitz (@maltitzmusic) #36 Sam Paradise (@sam_paradise) #35 O'Cardio (@vovajulev) #34 - Matthias Fiedler (@matthiasfiedler) #33 - Zola (@zola-1) PODCASTS 2020 ============== #32 - Carlo Bonanza (@carlobonanza) #31 - Graafmachine (@graafmachine) #30 - FRIEDA KARLSSØN (@friedakarlsson) #29 - Storch (@storch) #28 - Max Wedekämper (@maxwede) #27 - S Ø G O R B (@sogorb) #26 - Hi-End Thantra (@hi-end_thantra) #25 - Spunky (@spunkydaddy) #24 - Wasn & Wunderwaffel @wasnundwunderwaffel #23 - permiso @permiso #22 - sova. @sova_sova PODCASTS 2019 ============== #21 - Schall&Hauch @schallundhauch (@buzzboris & @marinelli) #20 - Dr. Luv @cafesmart #19 - Michel Dubois @michel-dubois-music #18 - Lennault @lennault #17 - sourton @sourton #16 - Marcel Koar @marcel-koar-wherehouse #15 - Marafi Bros @super-marafi-bros #14 - Lady Oelectric @oelectric #13 - sinamin @sinamin_sound #12 - Hanna von Hinüber @hanna_von_hinueber #11 - Ronald KOON @ronaldkoon #10 - ROBINSON @robinsonsound PODCASTS 2018 ============== #09 - Bert Radscho @radscho #08 - Crline @crlinecool #07 - Moody @classicflo #06 - Plattenjunge @plattenjunge #05 - SAM @sam_pp #04 - Dada Disco @dadadisco #03 - Carl Mars @curledntt #02 - Bechly Bros. @bechlybros #01 - deep & dünne @deepundduenne

49 episoder